Producenci
Bezpieczne zakupy
  • Różne formy płatności w tym za pobraniem.
  • Śledzenie przesyłki po nadaniu.
  • Przesyłki ubezpieczone do pełnej wartości.
  • Szyfrowane dane i transakcje.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka Kurierska) już od 738,00 zł.
Rozwiązanie problemu brzydkich zapachów w hotelarstwie. 1

OdorGone

Niewiele jest produktów na rynku, które potrafią w sposób dyskretny ale bardzo specjalistyczny pomóc w hotelowych sytuacjach awaryjnych. Zapalony papieros w pokoju, zanieczyszczenia wymiocinami, pozostawione resztki jedzenia, rozlane piwo, rozlane mleko, okresowe problemy z kanalizacją? Tych sytuacji można napotkać jeszcze więcej. Bardzo dobrze są znane obsłudze hotelowej. Stosując w takich przypadkach zwykłe odświeżanie powietrza, nie rozwiązujemy problemu. Źródło nadal pozostaje, aby powrócić ze zdwojoną siłą przykrego zapachu zaraz po tym, jak substancje zapachowe odświeżacza się ulotnią.

OdorGone jest inny. Od 25 lat znany na rynku amerykańskim i używany tam do neutralizacji zapachu, do Europy sprowadzany od lat 10  Spryskując nim bezpośrednio miejsce zanieczyszczenia przerywamy proces, który powoduje przykry zapach, produkt nie pozwala na dalsze rozwijanie się bakterii. Raz na zawsze problem zostaje rozwiązany, zapach własny produktu zanika, a my dopiero teraz możemy pomyśleć o nadaniu innego zapachu lub pozostawić pokój neutralny. Odorgone jest produktem naturalnym, nie syntetyczno-chemicznym. Bezpieczeństwo użycia produktu jest tutaj kluczowe, bo od wielu już lat środek jest stosowany na pokładach samolotów w czasie lotu. To tylko podkreśla bezpieczeństwo jego użycia. Porównaniem może być proces ozonowania, który jest długotrwały i niebezpieczny w czasie swojego działania. Rozpylony OdorGone wykona tą samą robotę, proces jest bardzo krótki, a jedyny ślad jego obecności to pozostały delikatny zapach, który zaniknie po ok. 20 minutach.

Jak zastosować na źródło problemu? 

To proste! Należy spryskać zasłony, żaluzje, wykładziny, obicia tapicerowane. Bez obaw, bo Odorgone nie plami, nie odbarwia powierzchni. Rozpuszczalnikiem produktu jest woda.

Odorgone wersja profesjonalna

OdorGone Professional  to najbardziej efektywne stężenie do profesjonalnego użycia.

Zapobiegaj zamiast leczyć!

Hasło trochę zaczerpnięte z medycyny, ale mając w ręku OdorGone, który jest bakteriostatyczny, a poza tym obojętny zapachowo otrzymujemy możliwość neutralizowania problemów, których jeszcze nie czuć. Regularne stosowanie produktu w niewielkich ilościach jest doskonałym uzupełnieniem procesu sprzątania pokoju, mając pewność, że nawet pominięte przy sprzątaniu zakamarki utrzymywane są neutralnej postaci zapachowej.

Produkt stosują między innymi hotele Sheraton, hotele Best Western, Hilton, Radisson, Grupa hoteli WAM, wiele innych obiektów hotelowych, pensjonatów i ośrodków SPA.

Urządzenie zamgławiające
Opcjonalnie oferujemy sprawdzone na rynku, funkcjonalne i przydatne w codziennej aplikacji urządzenie do rozpylaniu produktu.
Możliwe miejsca wykorzystania:
- pokoje hotelowe (doskonale zastępuje ozonatory powietrza)
- sale konferencyjne
- szatnie pracownicze
- piwnice budynków
- miejsca składowania odpadów
- sale kinowe i teatralne
Przenośne urządzenie zamgławiające SM BURE, zasilanie 230VAC, pojemnik na płyn roboczy 3l.

Rozpylanie pochłaniacza przykrych zapachów przy użyciu rozpylaczaRozpylacz odorgone

 

Komentarze do wpisu (1)

6 września 2017

Super artykuł. Wiele przydatnych porad :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl